< Pokazujemy na tragach nasz koncept vibrolounge która jest nagrodzona przez Wellness Innovation Award
07.05.2014 11:37 Alter: 10 yrs

Mavi Area

Tydzień za mną. Działo sie dobrze i tez nie ale to normalne, jak w życiu. Niektórym trudno wprowadzać zmiany, zmienić sposób myślenia, trudno zmienić coś na nowe ale.....kiedyś mama zmieniła płytę falista na pralkę automatyczna...dlatego prędzej czy później zmienią ludzie tradycyjna formę na fitness na tą wibracyjny która jest lepsza.


Następny tydzień poświęcam intensywnie prawie tylko jednemu klubowi fitness oprócz paru terminów z najmłodszej przeszłości.
Klub fitnessu Mavi Area w Łaziskach Górnych.
Na Śląsku w tym właśnie mieście wkracza 21 wiek fitnessu, fitness metoda wibracyjny, metoda łatwiejsza w zastosowaniu jak i do klienta tak i do właściciela klubu, metoda skuteczniejsza w osiągnięciu celów klienta, metodę łatwiejsza do zastosowania od wszystkich innych metod na poprawę swojego fitnessu i to w zakresie od rehabilitacji do profesjonalnego sportu, od 15 lat do 105 lat swojego wieku.

Obiekt, miejsce, wyposażenie i pracownicy Mavi Area wraz z ofertami dla klientów pozwala mi określić ten klub i to miejsce za bardzo dobre i z dużą przyszłością. 

Kierownictwo klubu, ludzie którzy są otwarci na zmiany w temacie fitnessu, którzy z wielkim zaangażowaniem pracują na rzecz właściwej, ciekawej i skutecznej oferty dla klienta mają i będą miały zawsze sukces i przyszłość w tej branży.
Teraz już sie ciesze na wspólne zadania i realizacje wspólnych planów.
Mavi Area to jest to.Zapytanie

Wyślij zapytanie

więcej

Leksykon

Co zawsze chiałeś wiedzieć o treningu wibracyjnym.

więcej