< a zwycięzcami są...
10.12.2013 12:53 Alter: 10 yrs

Od 17.02.2014 roku do 16.03.2014 roku w PolsceWitamy serdecznie w firmie vibro-X-pert.

Pragnę powiadomić wszystkich właścicieli fitness studia jak i prowadzących studia fitnessu w Polsce ze przedstawiciel naszej firmy będzie w czasie od 17.02.2014 roku do 16.03.2014 roku  w Polsce . Zaczynamy od Zgorzelca w kierunku Wrocławia,Katowic, Krakowa ,Kielc, Częstochowy , Lodzi do Warszawy i w stronę powrotna poprzez Bydgoszcz, Poznań,kończąc w Gorzowie Wielkopolskim. W następnej kolejności będziemy w Szczecinie, Koszalinie, Trójmieście aż do Olsztyna.

Nasz przedstawiciel przedstawi wszystkim chętnym nasza niezobowiązującą ofertę firmy vibro-X-pert, zapozna Państwa z warunkami kupna, finansowania jak tez wynajmu urządzeń wibracyjnych,omowi wszystkie warunku gwarancji, serwisu jak tez transportu oczywiście wszystko z jednej reki.

Zapozna chętnych z gotowym planem biznesowym dla powstania studia Vibrolounge, od warunków powstania studia, rozwoju studia jak i do i po 3 miesięcznym funkcjonowania studia vibrationlounge. 

Chętni na niezobowiązującą prezentacje oferty naszej firmy, proszę o odpis na ten Mail i wyrażenie chęci na taka prezentacje. Z chętnymi skontaktuje się telefonicznie do ustalenia pasującego terminu spotkania. 

Już teraz ciesze się na nasze spotkanie.
Polecam się i pozdrawiam

Anton-Heinrich Krawietz
(+48) 532 300 505Zapytanie

Wyślij zapytanie

więcej

Leksykon

Co zawsze chiałeś wiedzieć o treningu wibracyjnym.

więcej