27.07.2011 20:54 Alter: 13 yrs

Trening wibracyjny – mikrostudia

Naprzód z techniką EMS oraz treningiem wibracyjnym. Rosnące zapotrzebowanie na opiekę indywidualną pozwala treningom wibracyjnym zadomowić się w branży fitness i zdrowia.Vibrationstrener - Vibrationsplatten


Vibrationstrainer - VibrationsplattenFoto: Shape Bensheim

Czy budowa mięśni, trening sfer problematycznych, rehabilitacja lub po prostu w celu stracenia wagi - Trening wibracyjny jest stosowany coraz częściej. Z upływem czasu wiele klubów wellness, fitness bądź zdrowotnych oferuje Trening wibracyjny za pomocą tych wydajnych urządzeń.

Nowe warianty urządzeń oferują bardzo obszerny i intensywny trening każdej grupie docelowej. Ta generacja urządzeń fitness często proponowana jest przez producentów w systemie licencjonowania lub w systemie modelu leasingowego i oferuje uprawiającym fitness klientom ciekawy pierwszy krok do samodzielności z tzw. mikrostudio.

Trening wibracyjny dla treningu osobistego - Osobista opieka jest jednym z najważniejszych filarów specjalistycznych studiów fitness. Często portfolio uzupełniane jest o porady żywieniowe, trening EMS lub masaż i oferuje tym samym swoim klientom interesujący pakiet całkowity. Wydajność urządzeń w połączeniu z treningiem osobistym oraz koncepcją producenta zapewniły treningom wibracyjnym aktywny wzrost.

Szybkie rezultaty treningu wibracyjnego - W tej metodzie treningu stosowane jest urządzenie z platformą wibracyjną, która przenosi drganie na ciało a muskulaturę zmusza do ciągłych skurczy, co podwyższa intensywność i efektywność treningów. Jednostki treningowe trwają więc zazwyczaj od 15 do 20 minut i już po kilku tygodniach osiągają szybsze rezultaty niż zwyczajny trening na urządzeniach.

Trening wibracyjny jako trening całego ciała - Zastosowanie wyposażenia, jak np. specjalnych pasów i uchwytów, umożliwia również na trening całego ciała w krótkim czasie i nadaje się najlepiej dla osób pracujących, posiadających niewiele czasu.

Autor: eviviZapytanie

Wyślij zapytanie

więcej

Leksykon

Co zawsze chiałeś wiedzieć o treningu wibracyjnym.

więcej